Сьогодні, 21 червня працівник Агенції взяла участь у семінарі на тему: «Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту. Проблеми та перспективи для бізнесу регіону».

В рамках реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» Мінекономрозвитку та GIZ запрошують підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності.  Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Семінар проходить в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та польсько-українського економічного співробітництва» Міністерства розвитку Республіки Польща в рамках програми Польської допомоги з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща в 2018 – 2020 роках.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках  Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року на Вінниччині з 1 червня 2018 року оголошено  конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 50 -100 тис.грн.

7 червня відбувся семінар «Впровадження   інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади». Участь у заході, який організовано Агенцією регіонального розвитку Вінницької області за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, взяли 23 представника  з 9 територіальних громад Вінницької області. Всі ці громади планують запровадити онлайн інструменти взаємодії влади та громадян, створені Фондом Східна Європа в рамках виконання швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

1 червня 2018 року відбувся тренінг-інтенсив «Побудова системного бізнесу» для власників бізнесу та керівників компаній. Організаторами заходу,  в якому взяли участь близько 30 підприємців, виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Громадською школою бізнесу /BUSINESS COMMUNITY SCHOOL (м. Львів).

Для кого?  власники бізнесу, керівники компаній

Коли?         1 червня 2018 року,  13:00-19:00

Запрошуємо представників територіальних громад Вінницької області, які готові запроваджувати інноваційні методи управління територіями взяти участь у семінарі «Впровадження   інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади».