Час літніх відпусток та сімейного дозвілля. Проте, ми вирішили, що не усі підприємці Гніванської громади виїхали на відпочинок. І були праві. 6 серпня в приміщення Гніванської об’єднаної територіальної громади відбулось перше засідання  робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку до 2020 року. Участь в заході взяли представники вади, великого та середнього бізнесу. Також, в якості партнера, для реалізації проекту залучено Агенцію регіонального розвитку. Директора Агенції Наталію Гижко включено до складу робочої групи.

Днями директор Агенції Наталія Гижко та завідувач сектору економічногорозвитку, інвестицій та енергоменеджменту  Гніванської ОТГ Пугач Ірина взяла участь у тренінгу «Зовнішнє позиціонування та маркетинг громади» який відбувся у місті Київ в рамках проекту «Мери за економічне зростання» (M4EG) .

Більше 30 представників органів самоврядування відповідальних за іміджеві питання, брендінг та просування громад у зовнішньому середовищі навчались основам маркетингу території та брендингу.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) спільно з Канадою запускає програму грантів для жінок, що розвивають бізнес на селі.

Метою програми буде розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції та залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію.

До чергового переможця Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік навідалась директор Агенції Наталія Гижко. Підприємство виготовляє якісну поліграфічну продукцію різного типу та формату.

Представники Агенції відвідали чергового переможця Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Візити було заплановано в рамках заходів, що покладено на адміністратора конкурсу - Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Підприємець Олександр Верюханов отримав фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 46 тис. гривень.

24 липня відбулася нарада сільських голів Жмеринського району. Під час зустрічі обговорювалося питання співробітництва громад в напрямку організації системи збору, вивозу та утилізації сміття в громадах.

Сьогодні, 25 липня директор Агенції Наталія Гижко взяла участь у засіданні Конкурсної ради 15 Обласного конкурс проектів розвитку територіальних громад, під час якого члени ради обговорювали питання додаткового фінансування 69 проектів переможців конкурсу.

Агенція регіонального розвитку  Вінницької області шукає в свою команду креативного фандрайзера. Агенція допомагає місцевій владі в розробці та реалізації стратегічних документів, підготовці та реалізації програм і проектів регіонального розвитку,  сприяє підвищенню інвестиційної привабливості регіону та розвитку малого та середнього підприємництва.

На сьогоднішній день, ми знаходимося в активному пошуку досвідченого співробітника, який готовий внести свій значний внесок в діяльність Агенції за допомогою залучення коштів з різних джерел для реалізації стратегічних проектів обласного та місцевого значення.