На новому занятті  розмовного клубу Speak-up поговорили про фейки,  новини і факт-чекінг (перевірку фактів).  Волонтерка Корпусу Миру США, Емілі Креншоу, поділилась з учасниками базовими навичками розрізнення і перевірки фейків. На початку зустрічі Емілі охарактеризувала, в загальних рисах, фейк і дала базові поради з факт-чеку новин. Під час заняття спікерка та слухачі активно ділились своїм досвідом  сприйняття новин.

Протягом двох днів, 16 та 17 травня, у Вінниці відбувався туристичний бізнес-форум VinTourism. У заході взяли участь представники готельного, ресторанного бізнесу, влади. Всі разом обговорили питання розвитку туристичного потенціалу Вінниччини. Форум присвячений темі внутрішнього туризму, популяризації крафтового й еко- виробництва та перетворенню його в цікаві туристичні об’єкти, стимулюванні розвитку гастрономічного й «зеленого» туризму, відновленню забутих історичних пам’яток.

Speak-up за підтримки Корпусу Миру США зібрав нову інформативну зустріч  на тему проектного менеджменту в Агенції регіонального розвитку Вінницької області. В четвер 16 травня волонтер Корпусу Миру США Джонатан Кларк розповів про опорні точки проектного менеджменту і поділився власним досвідом у цій сфері.

Агенція регіонально розвитку Вінницької області  оголошує набір  учасників на інтенсив у табір «Волонтер для ОТГ», який буде проходити з 17 по 21 червня у м. Вінниця, МЦ «Квадрат».

До уваги керівників та власників бізнесу! Агенція регіонального розвитку розігрує 5 безкоштовних квитків на тренінг “Подолання дефіциту персоналу інноваційними методами”, який відбудеться 15 травня за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова 12а, Артинов – Креативний простір.

В серії зустрічей з залучення партнерів до пошуку пріоритету розвитку регіону Вінницької області в концепті смарт спеціалізації, відбулось активне обговорення серед представників Донецького національного університету імені Василя Стуса та представників інноваційного бізнесу.

Відбулась ще одна презентація концепції смарт-спеціалізації в рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2021-2027 рр відбулась в стінах Вінницького торговельно-економічного інституту.

Український державний фонд підтримки фермерських господарств повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.