"Один у полі не воїн". Цей вислів чудово передає відносини всередині сучасного бізнесу. Сьогодні необхідно працювати командою, працювати проактивно та на максимальний результат.

Запрошуємо  власників малого та середнього бізнесу, управлінців, керівників підрозділів прийняти участь у тренінгу і дізнатися, як формувати команду, що рухає бізнес вперед.

Сьогодні, Агенція регіонального розвитку Вінницької області визначила переможців, які приймуть участь 22-25 жовтня  в місії ІТ-компаній до Республіки Польща. За результатами конкурсу переможцями стали три ІТ-компанії: Winstars Technology LLC, Existek, Memcrab. Компанії  працюють в ІТ-галузі, мають досвід міжнародного співробітництва та експортний потенціал.

Якщо Ви серйозно задумалися над створенням свого бізнесу, маєте бажання розширювати свій бізнес чи залучати партнерів але у вас більше запитань щодо майбутніх результатів, ніж відповідей, то тренінг «Бізнес-планування для підприємців» саме для Вас.

На базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області відбулось засідання 4 фокус-груп в рамках розроблення проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

У МЦ «Квадрат» відбулись розширені засідання робочих груп за напрямами роботи «Область високої якості життя» та «Безпечний простір – прогресивний регіон» для обговорення в широкому колі  із залученням експертів, громадських організацій, представників бізнесу результатів SWOT- аналізу.

На базі Агенції регіонального розвитку відбулась чергова п’ята зустріч робочої групи із розробки інформаційної кампанії по поводженню з ТПВ у Вінницькій області, яка включає в себе роботу із різними цільовими аудиторіями: споживачами та надавачами послуг.

З 12 серпня представники Агенції регіонального розвитку Вінницької області взяли участь у  5-денному навчальному курсі з вивчення міжнародно прийнятих методик та інструментів UNIDO для формування та оцінки проектів із застосуванням програмного забезпечення COMFAR (Комп'ютерна модель для аналізу здійсненності та звітності). В рамках проекту за фінансової підтримки Німеччини навчання пройшли 40 представників АРР та Мінрегіону, 16 АРР отримали програмне забезпечення для подальшої роботи.

Польська Агенція з Розвитку Підприємництва організовує конкурс для IT-компаній на поїздку до Польщі, яка відбудеться 22-25 жовтня 2019 року.