9 січня 2017 року відбулось засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. На засіданні були присутні засновники Агенції – члени Наглядової Ради: голова обласної Ради Анатолій Олійник, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Василь Мороз та ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко. На засіданні розглядалось ряд питань: затвердження бюджету, штатного розпису організації, укладання, по завершенню випробувального терміну, трудової угоди з директором Агенції та обговорення Стратегії розвитку Агенції до 2020 року.

Під час засідання директор Агенції Наталія Гижко презентувала присутнім членам Наглядової Ради Стратегію розвитку установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» до 2020 року, План реалізації Стратегії розвитку Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» та План моніторингу та оцінки виконання Стратегії розвитку Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» до 2020 року».

«29-30 листопада для працівників Агенції проводився тренінг із написання стратегічного плану організації в рамках Проекту «Зміцнення громадянського суспільства», що реалізується ІСАР «Єднання» за підтримки USAID. За результатами проведеного 2-х денного тренінгу працівники  Агенції розробили Стратегію розвитку установи до 2020 року та План моніторингу та оцінки виконання цієї Стратегії» - зазначила Наталія Гижко.

Стратегія містить аналіз внутрішнього та зовнішнього середовища організації, аналіз зацікавлених сторін (стейкхолдерів), визначає бачення майбутнього та місію установи, а  також стратегічні цілі та основні напрямки досягнення цілей.

Бачення Агенції:

Вінниччина – край (лідер) інноваційних рішень, спроможних громад та успішних підприємців, куди щороку вкладають мільйони інвестицій.

Місія Агенції:

Сприяти розвитку Вінниччини за рахунок інвестицій та інших ресурсів, а також здійснення заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

Пріоритетні напрямки діяльності Агенції:

  1. Розвиток малого та середнього підприємництва (МСП).
  2. Регіональний розвиток.
  3. Залучення інвестицій.
  4. Організаційний розвиток.

Розроблену та презентовану Стратегію розвитку установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» до 2020 було схвалено членами Наглядової Ради.