Сьогодні, директор Агенції Наталія Гижко відвідала одного із переможців Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. В минулому році підприємець отримав фінансову підтримку з обласного бюджету на реалізацію своєї ідеї  «Велокав’ярня з розширеним меню»  в розмірі 45 тис. грн.

Зараз велокав’ярня «Coffee brew bike» налічує десяток різновидів кавових напоїв з натуральної та якісної сировини. Велокав’ярня мобільна і може протягом дня змінювати точку продажу, розширюючи коло потенційних покупців.

 «Відвідування кав’ярень та вживання кави в нашій країні вже давно набуло статусу соціокультурного явища. Попит на каву пояснюється не лише потребою втамувати спрагу  чи стимулювати розумову діяльність, а в переважній більшості потребою  поспілкуватись в колі друзів, зайняти своє дозвілля. Тому кавовий бізнес в тій чи іншій формі в Україні, зокрема у м. Вінниця дуже популярний» - каже підприємець.

З метою залучення ширшого кола клієнтів, підприємець, за освітою юрист, надає «юридичні консультації за філіжанкою кави» в неформальному середовищі, та ряд інших акційних пропозиції.

В майбутньому підприємець планує збільшити асортимент гарячих напоїв,  а також продавати холодні напої,  натуральну випічку, виготовлену на замовлення за спеціальною рецептурою.