З метою підвищення інвестиційної спроможності територіальних громад 1 жовтня 2018 року були проведені виїзні консультації в 2 громади Вінницької області: Дашівська сільська територіальна громада  та Іллінецька міська територіальна громада. Відбір громад здійснювався експертами на основі аналізу попередньо надісланих інвестиційних пропозицій.

Під час візитів в громади польські експерти та експерти Агенції регіонального розвитку Вінницької області: Моніка Здроєк, експерт з Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ), Кшиштоф Сівек, керівник проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва», радник Міністра економічного розвитку Польщі;  Наталія Гижко, директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області оглянули  об’єкти (будівлі і земельні ділянки), що були подані до розгляду як інвестиційні пропозиції.  Експертом з Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) Монікою Здроєк в кожній громаді  було проведено навчання на тему «Стандарти обслуговування інвестора». По завершенню навчальної складової  відбулось представлення та обговорення інвестиційних пропозиції.

За результатами виїзних консультацій  було домовлено  про необхідність  доопрацювання інвестиційних пропозиції  з метою подальшої роботи  із пошуку інвесторів.

Захід відбувся в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та польсько-українського економічного співробітництва» Міністерства розвитку Республіки Польща.