Сьогодні, 2 жовтня  відбувся семінар «Експорт до Польщі / ЄС». У семінарі взяли участь 20 представників малого та середнього бізнесу, що зацікавлені в освоєнні нових ринків.

Метою заходу було ознайомлення українських підприємців з юридичними та організаційними особливостями виходу на європейські ринки

Експерт заходу Малгожата Ігнатовіч з Польської Агенції з Розвитку Підприємництва (ПАРП) ознайомила учасників семінару з вимогами, які висуваються до продукції для продажу у ЄС/ЄЕП. Окремо звернули увагу на вимоги до  будівельних виробів, електричного обладнання, тощо.

Також учасники семінару ознайомилися з формами ведення бізнесу в Польщі та інших країнах ЄС, дізналися як організувати дистанційні продажі та продажі за межами локалізації підприємства.

Семінар проведено в рамках міжнародного проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» Польською Агенцією з Розвитку Підприємництва (ПАРП) у співпраці з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.